Mersin Üniversitesi Tanıtım Webinarı


Mersin Üniversitesi rektör yardımcısı Prof. Dr. Mehmet İsmail YAĞCI ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL ’un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

YAYINI İZLE

Yaklaşan Webinarlar


Geçmiş Webinarlar

11.08.2020 14:30

İzmir Demokrasi Üniversitesi Tanıtım Webinarı

İzmir Demokrasi Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Bedriye TUNÇSİPER ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Semra İNAN ’ın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

07.08.2020 15:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - İlahiyat Fakültesi

Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. İhsan ÇAPÇIOĞLU, İLAHİYAT lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Ömer SARICA' nın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

06.08.2020 15:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Odyoloji

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Odyoloji Bölümü Başkanı Doç. Dr. Banu MÜJDECİ, ODYOLOJİ lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

06.08.2020 14:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Dil ve Konuşma Terapisi

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sağlik Bilimleri Fakültesi Dil ve Konuşma Terapisi Bölümünden Dr. Öğr. Üyesi Bünyamin ÇILDIR , DİL VE KONUŞMA TERAPİSİ lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

06.08.2020 13:00

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Hidrojeoloji Mühendisliği

Hacettepe Üniversitesinden Prof. Dr. Mehmet EKMEKÇİ, HİDROJEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

06.08.2020 11:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Endüstri Mühendisliği

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden Dr. Öğr. Üyesi İbrahim YILMAZ, ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

06.08.2020 10:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Mimarlık Fakültesi

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Mimarlık Fakültesinden Dr. Öğr. Üyesi Nurçin ÇELİK, MİMARLIK lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Ömer SARICA' nın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

05.08.2020 14:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Felsefe Bölümü

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Felsefe Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ahmet KESGİN , FELSEFE lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

05.08.2020 11:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Mütercim Tercümanlık (İngilizce)

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Mütercim-Tercümanlık (İngilizce) Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Arif BAKLA, Mütercim Tercümanlık (İngilizce) lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Ömer SARICA'nın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

30.07.2020 10:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Kimya Bölümü

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Esin İSPİR, KİMYA lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

29.07.2020 14:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Çizgi Film ve Animasyon

Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Çizgi Film ve Animasyon Bölümü Başkanı Prof. Dr. Nazlı Eda NOYAN, ÇİZGİ FİLM VE ANİMASYON lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

29.07.2020 11:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Batı Dilleri ve Edebiyatları Bölümü

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Batı Dilleri ve Edebiyatları Bölümü Alman Dili ve Edebiyatı Ana Bilim Dalından Dr. Öğr. Üyesi Barış KONUKMAN, lisans programları ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

29.07.2020 10:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Sosyoloji

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Sosyoloji Bölümü Başkanı Prof. Dr. Cevat ÖZYURT, SOSYOLOJİ lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

28.07.2020 14:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Matematik

Süleyman Demirel Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yusuf CİVAN, MATEMATİK BÖLÜMÜ lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yapacağı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

28.07.2020 11:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Sağlık Yönetimi

Yüksek İhtisas Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü Başkanı Doç. Dr. Oktay YANIK, SAĞLIK YÖNETİMİ lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

28.07.2020 10:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Yönetim Bilişim Sistemleri

Ankara Üniversitesi İşletme Fakültesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Tunç Durmuş MEDENİ , YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

27.07.2020 14:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Sosyal Hizmetler

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Sosyal Hizmetler Bölüm Başkanı Prof. Dr. Adem EFE, SOSYAL HİZMETLER lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

27.07.2020 11:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Çeviribilim

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi ÇEVİRİBİLİM BÖLÜMÜ Fransızca Mütercim Tercümanlık Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr. ARSUN URAS YILMAZ, lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

27.07.2020 10:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Biyosistem Mühendisliği

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Başkanı Prof. Dr. Hasan DEĞİRMENCİ, BİYOSİSTEM MÜHENDİSLİĞİ lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

24.07.2020 14:30

Uluslararası Final Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Uluslararası Final Üniversitesi' nden İbrahim TAŞEL ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Daire Başkanı Ercan ALPAY' ın yapacağı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

24.07.2020 11:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Hemşirelik Bölümü

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü Başkanı Doç. Dr. Sena KAPLAN, HEMŞİRELİK lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

24.07.2020 10:29

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Doğu Dilleri ve Edebiyatları

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Doğu Dilleri ve Edebiyatları Bölümü başkanı Prof.Dr. ABDULLAH KIZILCIK, lisans programları ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Ömer SARICA'nın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

23.07.2020 14:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Aktüerya Bilimleri

Ankara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Aktüerya Bilimleri Bölümü Öğretim Üyeleri, AKTÜERYA BİLİMLERİ lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

23.07.2020 11:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Sivil Havacılık Bölümleri

Atılım Üniversitesi Sivil Havacılık Yüksek Okulu (4 Yıllık) Müdürü Prof. Dr. Hüseyin Nafiz ALEMDAROĞLU, Havacılık Yönetimi, Pilotaj, Uçak Elektrik ve Elektroniği, Uçak Gövde ve Motor Bakımı programları ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

23.07.2020 10:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Yazılım Mühendisliği

Atılım Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Yazılım Mühendisliği Bölümünden Dr. Öğr. Üyesi Bilge SAY, YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

22.07.2020 14:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi

Ankara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Bölümü Başkanı Prof. Dr. Harun TANRIVERMİŞ lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

22.07.2020 11:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Halkla İlişkiler ve Tanıtım

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümünden Prof. Dr. Ebru ÖZGEN, lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

22.07.2020 10:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Antropoloji

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Antropoloji Bölümü Sosyal Antropoloji Ana Bilim Dalından Dr. Öğr. Üyesi Güldem BAYKAL BÜYÜKSARAÇ, ANTROPOLOJİ lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

21.07.2020 14:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Hemşirelik Bölümü

Yüksek İhtisas Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümünden Prof. Dr. Mevlüde KARADAĞ , HEMŞİRELİK lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

21.07.2020 11:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Orman Endüstri Mühendisliği

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Orman Fakültesi Orman Endüstri Mühendisliği Bölümü Başkanı Prof.Dr. Ahmet TUTUŞ, ORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ lisans programları ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

21.07.2020 10:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Sosyoloji

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. İsmail COŞKUN, SOSYOLOJİ lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUl' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

20.07.2020 14:30

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Malatya Turgut Özal Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Aysun BAY KARABULUT ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Şube Müdürü İsmail KILINÇ ’ın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

17.07.2020 14:30

Gaziantep Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Gaziantep Üniversitesi rektörü Prof. Dr. ALİ GÜR ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL ’un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

17.07.2020 10:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Eğitim Fakültesi

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nail YILDIRIM, Eğitim Fakültesi lisans programları ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

16.07.2020 17:00

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Gıda Mühendisliği

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi GIDA MÜHENDİSLİĞİ Bölüm Başkanı Prof. Dr. Kenan Sinan DAYISOYLU, lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

16.07.2020 16:00

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Havacılık ve Uzay Mühendisliği

Ortadoğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Havacılık ve Uzay Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. İlkay YAVRUCUK, lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

16.07.2020 14:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Uluslararası İlişkiler

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Araştırma Görevlisi Muhammed Yasir OKUMUŞ lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

16.07.2020 11:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Dilbilimi

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Dilbilimi Bölümü Uygulamalı Dilbilimi Ana Bilim Dalı Başkanı Doç.Dr. Murat ELMALI, lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL'un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

16.07.2020 10:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Yozgat Bozok Üniversitesi Öğretim Görevlisi Hanife ABAKAY, FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

14.07.2020 16:00

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

Yüksek İhtisas Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Öğretim Görevlisi Atilla Çağatay SEZİK, FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL'un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

14.07.2020 14:00

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Muhsin KAR ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Şube Müdürü İsmail KILINÇ ’ın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

14.07.2020 11:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Veteriner Fakültesi

Atatürk Üniversitesi Veteriner Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Mehmet CENGİZ, lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

14.07.2020 10:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - İşletme Fakültesi

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nilay ALÜFTEKİN SAKARYA, İŞLETME lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL'un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

13.07.2020 16:00

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Finans ve Bankacılık

Tarsus Üniversitesi UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ FİNANS VE BANKACILIK BÖLÜMÜ FİNANS VE BANKACILIK ANABİLİM DALI Öğretim Üyesi Doç. Dr. Kemal EYÜBOĞLU, Finans ve Bankacılık lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

13.07.2020 14:00

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Uluslararası Ticaret ve Lojistik

TARSUS ÜNİVERSİTESİ UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK BÖLÜMÜ öğretim üyesi Doç. Dr. Sezen BOZYİĞİT, Uluslararası Ticaret ve Lojistik lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

13.07.2020 11:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Bilgi ve Belge Yönetimi

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Işıl İlknur Sert, BİLGİ ve BELGE YÖNETİMİ lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

13.07.2020 10:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Psikoloji

Üsküdar Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Psikoloji Bölümü Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Meltem Narter, Psikoloji lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

10.07.2020 16:00

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Tıp Fakültesi

Yüksek İhtisas Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ünase BÜYÜKKOÇAK TIP lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL'un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

10.07.2020 14:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Makine Mühendisliği

Tarsus Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan AYDIN, Makine Mühendisliği lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

10.07.2020 11:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Ebelik Bölümü

Lokman Hekim Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Ebelik Bölüm başkanı Prof.Dr.Zehra GÖLBAŞI, EBELİK lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL'un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

10.07.2020 10:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Hemşirelik Bölümü

Lokman Hekim Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatma ÖZ, HEMŞİRELİK lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

09.07.2020 16:00

Hitit Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Hitit Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Ali Osman ÖZTÜRK ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Şube Müdürü İsmail KILINÇ ’ın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

09.07.2020 14:00

Tarsus Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan AYDIN ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Ramazan AYAZGÖK ’ün yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

09.07.2020 11:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Diş Hekimliği

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Necdet ERDİLEK lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

09.07.2020 10:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Tekstil Mühendisliği

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ Öğretim Üyesi Doç. Dr. Gaye KAYA lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL'un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

08.07.2020 16:00

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Mehmet AKGÜL ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Şube Müdürü İsmail KILINÇ ’ın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

08.07.2020 14:00

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Beslenme ve Diyetetik

Yüksek İhtisas Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi BESLENME VE DİYETETİK Bölümünden Doktor Öğretim Üyesi Sevan ÇETİN ÖZBEK lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL'un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

08.07.2020 11:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Radyo Televizyon ve Sinema

Konya Selçuk Üniversitesi İLETİŞİM FAKÜLTESİ RADYO-TELEVİZYON VE SİNEMA bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Aytekin CAN, RADYO-TELEVİZYON VE SİNEMA lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL' un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

08.07.2020 10:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Ziraat Mühendisliği

Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Ergin DURSUN ZİRAAT FAKÜLTESİ lisans programları ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL'un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

07.07.2020 16:00

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - İletişim Fakültesi Gazetecilik

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi, Gazetecilik Bölümü, Bilişim Anabilim Dalı öğretim üyesi Doç. Dr. ŞEVKİ IŞIKLI GAZETECİLİK lisans programları ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

07.07.2020 14:00

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi rektörü Prof.Dr. Vural KAVUNCU ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL ’un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

07.07.2020 11:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Hukuk Fakültesi

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Erdal YERDELEN HUKUKU FAKÜLTESİ lisans programı hakkında merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL'un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

07.07.2020 10:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Bilgisayar Mühendisiliği

Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Fatma BAŞAK AYDEMİR, BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ lisans programı hakkında merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL'un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

06.07.2020 16:00

Yozgat Bozok Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet KARADAĞ ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

06.07.2020 14:00

Millî Savunma Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Millî Savunma Üniversitesi rektör yardımcısı Prof.Dr. Serdar SALMAN ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

06.07.2020 10:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Bilgisayar Mühendisliği, Yapay Zeka Mühendisliği

Hacettepe Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, Bilgisayar Yazılımı Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.Dr. Ebru AKÇAPINAR SEZER, BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ ile YAPAY ZEKA MÜHENDİSLİĞİ lisans programları hakkında merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Ömer SARICA'nın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

03.07.2020 16:00

Necmettin Erbakan Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Necmettin Erbakan Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Cem ZORLU ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Şube Müdürü İsmail KILINÇ ’ın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

03.07.2020 14:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - İslâmî İlimler Fakültesi

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İslâmî İlimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan AYIK, üniversite adaylarına İslâmî İlimler Fakültesi lisans programları ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL'un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

03.07.2020 11:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Moleküler Biyoloji ve Genetik

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK BÖLÜMÜ Doktor Öğretim Görevlisi Cenk DAĞLIOĞLU üniversite adaylarına Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümüyle ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL'un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

03.07.2020 10:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Bölüm Tanıtımları

Prof. Dr. İbrahim AYDINLI, üniversite adaylarına Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nin fakülte, bölüm ve programları ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL'un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

02.07.2020 16:00

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Coğrafya

İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Barbaros GÖNENÇGİL, üniversite adaylarına Coğrafya lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Ramazan AYAZGÖK'ün yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

02.07.2020 11:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Tıp Fakültesi

Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatih ALBAYRAK, üniversite adaylarına Tıp lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL'un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

02.07.2020 10:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Ebelik

Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Ebelik Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Meltem DEMİRGÖZ BAL, üniversite adaylarına Ebelik lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL'un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

01.07.2020 16:00

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Bünyamin ŞAHİN ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Ramazan AYAZGÖK ’ün yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

01.07.2020 11:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - İngiliz Dili ve Edebiyatı

İstanbul Üniversitesi Dr.Öğretim Üyesi Buket AKGÜN, üniversite adaylarına İngiliz Dili ve Edebiyatı lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL'un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

01.07.2020 10:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Türk Dili ve Edebiyatı

İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet SAMSAKÇI, üniversite adaylarına Türk Dili ve Edebiyatı lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL'un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

30.06.2020 14:00

Atılım Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Atılım Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Yıldırım ÜÇTUĞ ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Ömer SARICA ’nın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

30.06.2020 11:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Okul Öncesi Öğretmenliği

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Dr. Öğretim Üyesi Hatice ÖZARSLAN, üniversite adaylarına okul öncesi öğretmenliği lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL'un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

30.06.2020 10:30

Benim Tercihim Programı Bölüm Tanıtımları - Sınıf Öğretmenliği

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. M. Kasım KIROĞLU, üniversite adaylarına sınıf öğretmenliği lisans programı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL'un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

26.06.2020 16:00

Erzurum Teknik Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Erzurum Teknik Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Bülent ÇAKMAK ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Daire Başkanı Ercan ALPAY ’ın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

26.06.2020 14:30

Üsküdar Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Üsküdar Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Nevzat TARHAN ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL ’un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

25.06.2020 16:00

Dokuz Eylül Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Dokuz Eylül Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Nükhet HOTAR ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Meryem ÖZOĞLU ’nun yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

25.06.2020 14:00

Uluslararası Balkan Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Uluslararası Balkan Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Mehmet Dursun ERDEM ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Millî Eğitim Uzmanı Ramazan AYAZGÖK'ün yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

24.06.2020 14:00

Yüksek İhtisas Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Yüksek İhtisas Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Mustafa PAÇ ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Ömer SARICA ’nın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

23.06.2020 16:00

Selçuk Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Selçuk Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Mustafa ŞAHİN ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Ramazan AYAZGÖK ’ün yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

22.06.2020 16:00

Bilkent Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Bilkent Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Abdullah ATALAR ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL ’un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

22.06.2020 14:00

Bartın Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Bartın Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Orhan UZUN ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Yasin ELÇİ ’nin yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

18.06.2020 16:00

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesirektörü Prof. Dr. NİYAZİ CAN ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Ömer SARICA ’nın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

18.06.2020 14:00

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Cevdet ERDÖL ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Yasin ELÇİ ’nin yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

17.06.2020 16:00

İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa Tanıtım Webinarı

İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa rektörü Prof. Dr. Nuri AYDIN ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL ’un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

15.06.2020 16:00

Çankırı Karatekin Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Çankırı Karatekin Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Hasan AYRANCI ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Ömer SARICA ’nın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

12.06.2020 16:00

Lokman Hekim Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Lokman Hekim Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Bülent GÜMÜŞEL ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Yasin ELÇİ ’nin yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

10.06.2020 16:00

Kıbrıs İlim Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Kıbrıs İlim Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Selman ARSLANBAŞ ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Daire Başkanı Ercan ALPAY ’ın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

09.06.2020 16:00

Abdullah Gül Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Abdullah Gül Üniversitesi rektörü Prof. Dr. İhsan SABUNCUOĞLU ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Semra İNAN 'nın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

08.06.2020 16:00

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Mustafa ÇUFALI ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Daire Başkanı Mehmet BÖLÜCEK ’in yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz

05.06.2020 16:00

Ondokuz Mayıs üniversitesi Tanıtım Webinarı

Ondokuz Mayıs üniversitesi rektörü Prof. Dr. Sait BİLGİÇ ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Ömer SARICA’nın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

04.06.2020 16:00

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Hamdullah ŞEVLİ ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL’un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

03.06.2020 16:00

Atatürk Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Atatürk Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Ömer ÇOMAKLI ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Yasin ELÇİ'nin yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

02.06.2020 16:00

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Kemal ŞENOCAK ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL 'un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

01.06.2020 16:00

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi rektörü Prof. Dr. ALim YILDIZ ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Daire Başkanı Ercan ALPAY’ın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

29.05.2020 16:00

Ege Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Ege Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Necdet BUDAK ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Ömer SARICA’nın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

28.05.2020 16:00

Boğaziçi Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Boğaziçi Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Mehmed ÖZKAN ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL’un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

27.05.2020 16:00

Akdeniz Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Akdeniz Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Mustafa ÜNAL ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Daire Başkanı Ercan ALPAY’ın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

22.05.2020 16:00

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erol PARLAK ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Ömer SARICA'nın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

21.05.2020 16:00

İstanbul Teknik Üniversitesi Tanıtım Webinarı

İstanbul Teknik Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Mehmet KARACA ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Ramazan AYAZGÖK’ün yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

20.05.2020 16:00

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim DİLER ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Rukiye YILDIZ'ın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

18.05.2020 16:00

Ankara Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İBİŞ ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Yasin ELÇİ'nin yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

15.05.2020 16:00

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Verşan KÖK ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Daire Başkanı Ercan ALPAY'ın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

13.05.2020 16:00

Hacettepe Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Hacettepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. A. Haluk ÖZEN ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL'un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

11.05.2020 16:00

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim AYDINLI ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Ömer SARICA'nın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

08.05.2020 16:00

Gazi Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim USLAN ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Daire Başkanı Ercan ALPAY'ın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

06.05.2020 16:00

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Tanıtım Webinarı

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Rektörü Prof. Dr. Yusuf BARAN ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Yasin ELÇİ'nin yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

04.05.2020 16:00

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Musa Kazım ARICAN ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri başlıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL'un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.