Akdeniz Üniversitesi Tanıtım Webinarı


Akdeniz Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Mustafa ÜNAL ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Daire Başkanı Ercan ALPAY’ın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

YAYINI İZLE
  • 27.05.2020
  • 16:00

Yaklaşan Webinarlar

28.05.2020 16:00

Boğaziçi Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Boğaziçi Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Mehmed ÖZKAN ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL’un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

29.05.2020 16:00

Ege Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Ege Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Necdet BUDAK ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Ömer SARICA’nın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

01.06.2020 16:00

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi rektörü Prof. Dr. ALim YILDIZ ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Daire Başkanı Ercan ALPAY’ın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

02.06.2020 16:00

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Kemal ŞENOCAK ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Ramazan AYAZGÖK’ün yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

03.06.2020 16:00

Atatürk Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Atatürk Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Ömer ÇOMAKLI ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Yasin ELÇİ'nin yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

04.06.2020 16:00

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Hamdullah ŞEVLİ ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL’un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

05.06.2020 16:00

Ondokuz Mayıs üniversitesi Tanıtım Webinarı

Ondokuz Mayıs üniversitesi rektörü Prof. Dr. Sait BİLGİÇ ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Ömer SARICA’nın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

08.06.2020 16:01

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Mustafa ÇUFALI ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Daire Başkanı Ercan ALPAY’ın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz

09.06.2020 16:00

Abdullah Gül Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Abdullah Gül Üniversitesi rektörü Prof. Dr. İhsan SABUNCUOĞLU ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Yasin ELÇİ'nin yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.


Geçmiş Webinarlar

22.05.2020 16:00

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erol PARLAK ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Ömer SARICA'nın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

21.05.2020 16:00

İstanbul Teknik Üniversitesi Tanıtım Webinarı

İstanbul Teknik Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Mehmet KARACA ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Ramazan AYAZGÖK’ün yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

20.05.2020 16:00

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim DİLER ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Rukiye YILDIZ'ın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

18.05.2020 16:00

Ankara Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İBİŞ ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Yasin ELÇİ'nin yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

15.05.2020 16:00

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Verşan KÖK ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Daire Başkanı Ercan ALPAY'ın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

13.05.2020 16:00

Hacettepe Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Hacettepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. A. Haluk ÖZEN ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL'un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

11.05.2020 16:00

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim AYDINLI ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Ömer SARICA'nın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

08.05.2020 16:00

Gazi Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim USLAN ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Daire Başkanı Ercan ALPAY'ın yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

06.05.2020 16:00

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Tanıtım Webinarı

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Rektörü Prof. Dr. Yusuf BARAN ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri devam ediyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Yasin ELÇİ'nin yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

04.05.2020 16:00

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Tanıtım Webinarı

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Musa Kazım ARICAN ile Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri başlıyor. Moderatörlüğünü Millî Eğitim Uzmanı Dr. Bekir KUL'un yaptığı programa #benimtercihim etiketi ile sosyal medyadan ve youtube üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.